Köpek Tarağı & Fırçası Fiyatları ve Çeşitleri (2023)

için 1,419 sonuç bulundu.

Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

 • ÜCRETSİZ KARGO Smarter Tüy Toplayıcı XL Boy + 6 Yedek Rulo

  (48)

  189,90 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Furminator Long Hair Tüy Toplayıcı Köpek Tarağı L Boy 10 CM

  (24)

  134,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Furminator Köpek Tüy Tarağı M Boy 6.8 CM

  (13)

  109,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Saç Yıkama ve Kaşıma Tarağı 4'lü

  (16)

  59,90 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Şampuan Hazneli Silikon Kedi Köpek Evcil Hayvan Yıkama Fırçası

  (5)

  37,69 TL

  +

  (Video) Kedi ve Köpek Tarakları..
 • ÜCRETSİZ KARGO Furminatör Uzun Tüylü Orta Irk Köpek Tarağı Medium

  (8)

  139,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Smarter Kedi Köpek Evcil Hayvan Tüy Toplayici Fırça Gri

  (7)

  94,90 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Furminator Orta Irk Kısa Tüylü Tüy Toplayıcı Köpek Tarağı M Boy

  (6)

  134,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Smarter Mini Tüy Toplayıcı Rulo + 8 Adet Yedek

  (1)

  49,90 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Zerx Mavi Kedi ve Köpek Tüy Toplama Eldiveni

  (132)

  29,90 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Furminatör Uzun Tüylü Küçük Köpek Tarağı S Boy

  (0)

  139,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Furminatör Uzun Tüylü Büyük Irk Köpekler için Tüy Toplayıcı Tarak

  (4)

  189,00 TL

  +

  (Video) Köpek Tüy Toplama Tarama Fırçası Furminatör
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • ÜCRETSİZ KARGO Eastland Ahşap Saplı Köpek Tarağı 10 x 18 CM

   (0)

   77,20 TL

   +

  • ÜCRETSİZ KARGO Mino Çift Taraflı Kedi Köpek Tarak Ve Fırça 5 x 20 cm

   (0)

   62,56 TL

   +

  • ÜCRETSİZ KARGO Trixie Köpek Çift Taraflı Tüy Toplama Fırçası 27 CM

   (0)

   222,72 TL

   +

  • ÜCRETSİZ KARGO Ferminex Tüy Toplayıcı Yapışkan Fırça

   (0)

   166,90 TL

   +

  • ÜCRETSİZ KARGO Gimdog Yuvarlak Uçlu Kedi Ve Köpek Tarama Fırçası Medium

   (0)

   150,00 TL

   +

 • ÜCRETSİZ KARGO Kedi Köpek Tarağı Otomatik Temizlenen Tuşlu Evcil Hayvan Fırçası Gri

  (2)

  129,99 TL

  (Video) Fakir Dyson Denedim! Parasını hakediyor✅ #dyson #uygunfiyat #üründeneme #makeup #blogger

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Ferplast Gro 5874 Kıtık Açar Çift Sarma Tırmık Tarak Siyah

  (1)

  351,96 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Akanhediyelik Tüy Kıl Toplayıcı Tarak, Toplama Tarağı, 2'Li Set, Kedi Köpek Tüy Toplama Seti

  (0)

  149,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Gimdog Topak Açıcı Büyük Köpek Tarağı 6.5 x 18.5 CM

  (1)

  100,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Gimdog Topaklanma Açıcı Seyrek Dişli Tırmık Büyük Köpek Tarağı

  (3)

  199,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO TARAK AĞAÇ SAPLI GALVENİZ KAPLAMALI

  (0)

  24,18 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Polo İnce Telli Çift Taraflı Köpek Tarağı 11 x 18 CM

  (2)

  89,99 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Çift Taraflı Köpek Fırçası ve Tarağı 2'li

  (8)

  (Video) Kendi Küçük Marifeti Büyük 2 Yönlü Hazneli Tüy Toplayıcı Gırgır!

  65,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Gimdog 57536 Tüy Alıcı Köpek Tırmık Tarağı 11 x 16.5 CM

  (8)

  245,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO Wahl Pet Tüy Tarağı

  (2)

  119,00 TL

  +

 • ÜCRETSİZ KARGO KÖPEK GIYOTIN TIRNAK MAKASI

  (0)

  95,44 TL

  +

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Sizin için geliştirmelere devam ediyoruz, keyifli alışverişler.

Köpek Fırça ve Tarağı

Köpeklerin postları, çevresel faktörler ve mevsim değişiklerine karşı koruyucu bir işleve sahiptir. Her ne kadar köpekler, kendilerini yalayarak temizleyebilseler de bu her zaman sağlık ve hijyen açısından yeterli olmayabilir. Tüylü dostlarının bakımı için sahipleri, ilgi ve özen göstermelidir. Köpeklerin tüyleri onlar için koruyucu bir katmandır ve bu tüyler köpek cinslerine göre farklı yapıda olabilir. Kısa, orta ve uzun yapıda görülebilir. Özellikle mevsim geçişlerinde, köpekler oldukça yoğun bir şekilde tüy dökerler. Ölü tüy ve deriyi atmak isteyen köpek , kendini sertçe kaşırken kendi derisine zarar verebilir, enfeksiyona neden olacak yaralar açabilir. Bazen çok daha ciddi deri sorunları ile kendini gösterebilir. Ayrıca evde beslendiği durumlarda, yoğun tüy dökülmesi hem hijyen hem de sağlık açısından olumsuz koşullar yaratabilir. Bunun önüne geçmek için haftada iki gün köpeğin taranması gerekir. Elbette, bu işlem için köpek tarağı kullanılmalıdır. İnsan için uygun ürünler köpeklerin kullanımı için elverişli değildir. Taranma sıklığı köpeğin tüy türüne göre değişiklik gösterebilir; uzun tüylü köpeklerin tüylerinin karışıp düğümlenmemesi, tüylerin düzenli uzaması ve derilerinin hava alması için her gün köpek tarama fırçası ile taranması uygundur. Düzenli taranan köpeklerin hem derileri hem de tüyleri incelendiği için olası bir sağlık sorunu daha erken fark edilebilir, bu yönden de oldukça yararlıdır. Ayrıca sadık dostlarınızın tüy dökülme oranında azalma görülebilir. Köpeklerin boyutları, tüy uzunlukları, yaşları ve kullanım alanına göre farklı ürünler vardır. En iyi etkiyi yakalamak, köpeğinizin ışıltılı ve sağlıklı bir tüy görüntüsüne sahip olması için en uygun ürünü tercih etmelisiniz. Size yardımcı olacakköpek tarağı modelleri ve köpek fırçası fiyatları için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Köpek Tarağı & Fırçası Fiyatları ve Çeşitleri (34)

Köpek Fırça Seçenekleri

Sağlıkları için düzenli aralıklarla köpeklerin fırçalanması hem onlar hem de sahipleri için faydalı bir eylemdir. Köpekler, ölü deri ve tüylerinden daha rahat kurtulabilir, sahipleri de özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında artan tüy dökülmesini azaltabilecek bir önlem alabilir. Kürkleri köpeklerim sağlığının yanı sıra görüntüleri içinde önemlidir. Işıltılı ve bakımlı tüylere ulaşmanın ilk adımı ise köpek tüy tarağı ile taranmasıdır. Köpek fırçası seçerken, tüy yapısı ve uzunluğuna göre seçim yapmak verimli bir kullanım için önemli bir eten oluşturur. Kıllı fırçaların kullanılması, özellikle dışarıda uzun zaman geçiren sevimli dostlarımızın üzerindeki toz ve ot parçalarının tüylerden ayıklanmasına yardımcı olabilir. Ayrıca uzun ve ince tüy yapısına sahip köpeklerin tüylerine ışıltı katmak için de kullanılabilir. Ucu toplu tüy toparlayıcı özelliği sahip fırçalar, birden fazla köpeğe sahip insanlar tarafından fazlasıyla tercih edilir. Taranan tüyleri tek bir dokunuş ile temizleme imkânı veren bu ürün aynı zamanda masaj yaparak köpeğinizin rahatlamasına yardımcı olabilir. Köpeklerin tüy uzunluğu ve türü dışında kalan seçenekler kullanım amaçlarınıza göre farklılık gösterebilir. Evde köpek yıkamak bazen düşünülenden çok daha zor bir deneyim olabilir. Bunu hem köpekler hem de sahipleri için daha rahat bir durama dönüştürmek için yardımcı malzemeler kullanılabilir. Köpek yıkama fırçası genellikle kauçuk ve silikon malzemelerden yapılır, manuel ya da otomatik ürün seçenekleri de bulunur. Kullanımı oldukça basit olan fırça sayesinde, uzun ve zorlu olan yıkanma sürecini kısaltarak köpeğiniz için daha keyifli hale getirebilirsiniz. Tırtıklı yapısı ve yumuşak dokusu sayesinde iyice şampuanlayabilirsiniz. Canını acıtma korkusu yaşamadan, küçük dostunuzun hijyenini sağlayabilirsiniz. Köpek fırçası fiyatları marka, kullanılan malzeme ve boyutlara göre değişim gösterebilir.

Köpek Tarağı & Fırçası Fiyatları ve Çeşitleri (35)

Köpek Tarağı Çeşitleri

Deri sağlığını desteklemek için köpeğinizi tararken aynı zamanda tüylerine bakım da yapabilirsiniz. Kısa tüylü köpeklerin haftada bir kez taranması, uzun tüylü köpeklerin de her gün taranması ileride kürk ile ilgili sorun yaşanmaması için önemlidir. Yavru oldukları dönemde, köpeklerin taranması onlar için keyifli bir oyun olarak algılanabilir. Yavru köpek tarağı ile taranmaya başlanması; gelecekte taranmaktan kaçınmaması hatta sevdikleri bir rutine dönüşmesine yardımcı olabilir. Köpek tarağı seçerken, ırk türüne göre bir tercih yapılması konforlu ve kısa bir işlem sağlar. Küçük ırk köpek tarağı, boyut olarak küçük ve hassas yapıları düşünülerek onlara zarar vermeyecek materyallerden üretilir. Büyük köpek tarağı, orta ve büyük ırk köpeklerde kullanılmak üzere tercih edilir. İri köpekleri tararken hem daha iyi bir sonuç alabilmek hem de zaman kaybetmemek için yararlıdır. Köpeklerde tımar alışkanlığı olmayan ya da bundan hoşlanmayanlar için köpek eldiven tarak kullanımı bu sorun için yardımcı bir ürün olabilir. Eldiven gibi giyebildiğiniz bu tarak ile köpeğinizi severken aynı zamanda tüylerini taramanıza olanak sağlar. Tırtıklı yapısı ile tüyleri toplarken, masaj etkisi yaratan bu ürünü köpeğinizi yıkarken de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dökülen tüylerin etkisini azaltmak için köpeklerin tıraş edilmesi deri sağlıklarını olumsuz etkileyebilir. Ama köpek traş tarağı kullanımı ile etrafa saçılması istenmeyen ölü tüylerden kolayca kurtulabilir, keçeleşen tüyleri rahatlıkla açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu tarak modelleri arasından köpeğinizin kürkünü gözeterek bir tercih yapmanız gerekir. Farklı boyut, tüy uzunluk ve türüne göre farklı modeller arasından köpek jiletli tarak ile sağlıklı tüylere kavuşması için kullanabilirsiniz.

Köpek Tarağı & Fırçası Fiyatları ve Çeşitleri (36)

Köpek Fırçası ve Tarağı Seçimi

Köpek bakımı, oldukça büyük bir sorumluluktur. Köpeklerin temizlik için sahiplerinden destek alması gereken durumlar olabilir. Pire ve bit sorunu da bunlardan biridir. Pire istilası, köpeğinize dışarıda başka bir canlıdan bulaşabilir. Hızla büyük bir soruna dönüşen pirelenme durumu, köpeğin sertçe kaşınması, tüy dökmesi ya da kanlı yara durumları ile kendini gösterebilir. Köpek pire tarağı tüylerin içerisindeki istilacı pirelerin ayıklanması için kullanılır. Pire solüsyonları ile kullanıldığında, öldürücü bir etki yaratır ve kalıntıların temizlenmesini sağlar. Derinin tamamına ulaşarak kıl köklerinde istenmeyen kalıntılardan kurtulmak için köpek yıkama tarağı kullanarak daha derin bir temizliğe ulaşabilirsiniz. Bunun dışında, rutin olarak köpek bit tarağı ile tımar edilen köpeklerde, bu tarz durumlar daha erken fark edilebilir ve fazla büyümeden hızla kontrol altına alınabilir. Farklı tasarımlarla karşınıza çıkabilecek bu taraklar arasından köpeğiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Köpek tarak ve fırça seçiminde ürünlerin materyali tercih konusunu etkileyen değişkenlerdendir. Metal köpek tarağı , paslanmayan içerikleri ile uzun süreli kullanıma elverişli ve tüylerdeki düğüm ve karmaşık alanları açmak için ideal bir yardımcı olabilir. Tarağın diş aralıklarına göre farklı işlevleri olabilir. Plastikten yapılmış fırçalar, daha çok kırışık bölgeleri azaltmak ve tüylerin parlak bir görüntüye ulaşması için tercih edilmektedir. Her iki tarağa da ihtiyacı olan köpek sahipleri köpeklerinin bakımı için çift taraflı köpek tarağı ile bu ihtiyaçlarını tek bir ürün satın alarak karşılayabilirler. Bir tarafında, düz bir tabana yerleştirilmiş ince tek kıllardan oluşan bir tarak vardır. Bu kısım derinin zarar görmemesi için koruyucu top uçlara sahiptir, uzun ve orta tüylerde düğümleri açmak için kullanılır. Kısa tüylü köpek sahiplerinin de kullanabileceği bu yüzey, deriye oldukça hafif bir şekilde uygulanmalıdır. Derinin hasar almaması için bu kısım son derece önemlidir. Diğer kısımda ise plastik kıllardan oluşan bir fırça bulunur. Tüyleri pürüzsüzleştirmek ve ciltte bulunan sağlıklı yağ tabakasının orantılı bir şekilde dağıtımı için kullanılır. Parlak bir kürke ulaşmak için kullanabilirsiniz. Köpek tarağı tavsiye yazılarını incelemeniz, köpeğinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamanız için size yol gösterebilir. Dilerseniz köpek fırçası ve köpek tarağı fiyatları için hemen sayfamızı inceleyebilirsiniz.

(Video) Furminator kedi tarağını kedim Lola ile denedik ve değerlendirdik

Videos

1. Kedi ve köpek tüyünü hangisi daha iyi temizliyor? Furminator tüy temizleyici ürün değerlendirmesi
(Kedi Lolayla)
2. KEDİ KÖPEK TÜY TOPLAMA APARATI İNCELEMESİ!
(VOLİPET - Ali Aktas)
3. Tüy Toplama Tarama Fırçası Furminatör Kediler İçin
(cokindirimli)
4. BU TARAK HARİKA !!! FURMİNATÖR TARAK İYİ İŞ ÇIKARDI.
(MilaLuna)
5. kedi tüyü toplayıcı Hurricane fur wizard sihirli 2’li set kıl tüy toplayıcı tarak Kedi köpek fırçası
(MEMNUN MUSUNUZ? TV)
6. Furminator Kedi Tarağı incelemesi
(Sıradan Biri)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Ms. Lucile Johns

Last Updated: 24/07/2023

Views: 6200

Rating: 4 / 5 (41 voted)

Reviews: 88% of readers found this page helpful

Author information

Name: Ms. Lucile Johns

Birthday: 1999-11-16

Address: Suite 237 56046 Walsh Coves, West Enid, VT 46557

Phone: +59115435987187

Job: Education Supervisor

Hobby: Genealogy, Stone skipping, Skydiving, Nordic skating, Couponing, Coloring, Gardening

Introduction: My name is Ms. Lucile Johns, I am a successful, friendly, friendly, homely, adventurous, handsome, delightful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.